Info

ALT AGENCY & MANAGEMENT / ANTTI & TONTTI OY

Ohjelmatoimisto / Booking agency
Management
Lakipalvelut / Legal

Näsilinnankatu 22 A 28
33210 Tampere, Finland

y-tunnus: 2720418-5
VAT#: FI27204185

Yhteystiedot / contact:

Esa Tontti (CEO)
esa@altagency.fi, +358 44 563 1430

Henri Tuunanen (promoter, production manager, agent)
henri@altagency.fi, +358 50 493 7465

Jesse Jaksola (production manager, agent)
jesse@altagency.fi, +358 40 357 3554

Tom Riski (management, sync, legal)
tom@altagency.fi, +358 40 171 1306

Marko Nikula (agent), nikula@altagency.fi, +358 40 767 2535
Anssi Tähtinen (agent), anssi@altagency.fi, +358 50 491 3431
Johannes Leppänen (agent), johannes@altagency.fi, +358 41 4701 650
Eemeli Dahlberg (agent), eemeli@altagency.fi, +358 50 3101 564